Blog

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Posted by admin On Lipiec - 14 - 2016

Dużo osób pragnie otworzyć lokal gastronomiczny – jednak pewnie każdy się orientuje, iż otworzenie lokalu to znaczący wydatek finansowy. Poza tym, w zasadzie sytuacja jest taka, że obiekty gastronomiczne padają o wiele częściej, aniżeli firmy działające w innych branżach. No cóż, to naprawdę nie powinno oznaczać, iż we wszystkich przypadkach jesteśmy niejako skazani na bankructwo. Jeśli właśnie tak rozumujemy, tak naprawdę nawet nie powinniśmy otwierać lokalu. To nie ma sensu! Pozytywne podejście to podstawa, pracownicy oraz smakosze potrafią to doskonale wyczuć.
- odnajdź niszę. A więc choć nadal kuchnia polska albo włoska są w naszym kraju szalenie popularne, to jednakowoż fakty są takie, iż jak najbardziej warto rozglądać się za trochę bardziej niszowymi typami. Być może kuchnia ukraińska czy portugalska są OK?
- w żadnym razie nie oszczędzaj na jedzeniu. Tak czy siak narzut na jedzeniu jest spory, toteż nie ma większego sensu dawać porcji jak dla małego dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, przecież nie o to chodzi w jedzeniu, ale często sytuacja jest taka, że potrawy są bardzo niewielkie.
Nasze źródło:
Gniezno Szkoła
Coaching
Kursy językowe Gniezno
Nauka angielskiego
Nauka jazdy
Szkolenia BHP

Czy faktycznie restauracja to dobry biznes?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.