Blog

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Posted by admin On Lipiec - 4 - 2017

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej specjalizacji, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu medycznych dziedzin, jakie zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje również laboratoria medyczne, oferując dużą gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 produktów skierowanych do dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W ofercie są też produkty polskie, producenci następujących marek np. Zhermapol czy Chema.

Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Zobacz

Cezal

W jaki sposób funkcjonuje hurtownia zaopatrzenia medycznego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.